NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

Producent sprzętu i oprogramowania. Lider z zakresu Automatyki Stacji Paliw. Główne obszary działania to: Systemy Zarządzania Stacją Paliw oparte o własne oprogramowanie, sterowniki i automaty tankujące, a także o dowolne zbiorniki do paliw, sondy pomiarowe, czujniki wycieku i dystrybutory paliw. Zapraszamy na www.petroconsulting.pl

Monitoring zbiorników w Zakładach Chemicznych Baltchem S.A.

2017-06-05 12:07:21
Responsive image

Zadanie na wysokim poziomie ! Z satysfakcją informujemy o zakończeniu innowacyjnego zadania, wykonanego na zlecenie Baltchem S.A. W szczecińskiej bazie tej firmy stworzny został nowatorski system kontrolno-pomiarowy dla dziewięciu zbiorników wielkogabarytowych, o wysokościach sięgających 22 metrów.

Automaty do samoobsługowego tankowania w Wojsku Polskim

2016-11-30 09:41:53
Responsive image

Z wielką dumą mamy przyjemność ogłosić zakończenie „sporego” wdrożenia dla Wojska Polskiego.

AUTOMATYCZNE ROZLICZANIE PALIW w temp. +15 stopni C

2016-10-14 10:06:52
Responsive image

PetroManager 15+ program do, w pełni, automatycznego rozliczania paliw w temperaturze +15oC (tzw. objętość standardowa). Rozlicza dostawy i wydania + gotowe raporty, czyli wszystko co potrzebne Księgowej.

Samoobsługowy dystrybutor płynu do spryskiwaczy

2016-07-13 10:24:10
Responsive image

Samoobsługowy dystrybutor płynu do spryskiwaczy szyb samochodowych i reflektorów na monety lub żetony. dolej sobie ... płynu na stacji :-)

Samoobsługowy odkurzacz parowy do prania tapicerki

2016-01-11 10:10:12
Responsive image

Od Nowego Roku za naszym pośrednictwem możecie Państwo zakupić pierwszy na rynku samoobsługowy odkurzacz parowy do prania tapicerki. Jest to idealne rozwiązanie dla właścicieli stacji benzynowych, myjni i innych tego rodzaju obiektów lub posiadaczy wolnego terenu do zagospodarowania, którzy poprzez dodanie nowej usługi pragną zwiększyć atrakcyjność i konkurencyjność swojej oferty !

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: