NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Automaty do samoobsługowego tankowania w Wojsku Polskim

2016-11-30 09:41:53

Wiosną tego roku, wygraliśmy przetarg na dostawę automatów do samoobsługowego tankowania w jednostkach wojskowych w całej Polsce, w sumie 18 szt. Sam udział w przetargu wymagał posiadania certyfikatu zgodności systemu zarządzania jakością z normą PN-EN ISO 9001.

Zadanie niezwykle wymagające, zarówno pod względem specyfiki oczekiwanego sprzętu, jakości jego wykonania, jak i pod względem terminów dostaw. Na potrzeby realizacji tego zadania, opracowaliśmy kilka znaczących modyfikacji oraz poddaliśmy nasze automaty bardzo szczegółowym badaniom w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym Centrum Techniki Morskiej S.A. w Gdyni, gdzie pomyślnie przeszły wszystkie testy.

Pozytywny odbiór automatów zgodnie z wymogami AQAP 2131 był nie lada wyczynem :), który wiele nas nauczył o aktualnych, bardzo wysokich standardach w nowoczesnym wojsku, członku NATO.

Cieszymy się, że Wojsko Polskie będzie korzystało z polskich automatów, nadzorowanych polskim oprogramowaniem. Wierzymy, że w pełni spełnią pokładane w nich oczekiwania.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: